Yükleniyor...

MRŞ Group TIRSAN Perdeli ile Taşıyacak

MRŞ Grup bünyesinde bulunan MRŞ Lojistik, araç filosunu Mercedes çekicilerle gençleştirip güçlendiriyor.

MRŞ Group 40 adet Tırsan Perdeli Maxima semi-treyler’i Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende teslim aldı. Tırsan bayisi Has Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen treylerlerin teslimat töreni MRŞ Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Maraş ve Tırsan Treyler Teslimat Sorumlusu Serhat Engin’in katılımı ile gerçekleşti.

MRŞ Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Maraş, gerçekleşen teslimat töreninde Tırsan’ı tercih etme nedenlerini şu şekilde açıkladı ‘Tırsan markasının sektör lider olması, treylerlerin sağlamlığı, marka güvenirliği, 2. el değerinin yüksek olması ve müşteriye sağlamış olduğu avantajlardan dolayı Tırsan araçları öncelikli tercih sebebimiz olmuştur. Treylerde bulunan çift katlı sistem, her iki yanda bulunan 6’şar adet yan kapak, 5 sıra alüminyum yan yapı, 24 adet çift kat profili ile sağlamış olduğu ekstra yük güvenliği sayesinde yandan yükleme ve boşaltma operasyonlarımızda kolay ve hızlı hareket edebiliyoruz’ dedi. Maraş, ‘Önümüzdeki dönemlerde de Tırsan ile işbirliğimizin devam etmesini istiyoruz’ diye belirtti.

Merkezi Bursa olan MRŞ Group’un Mersin ve Ankara’da da şubesi bulunmaktadır. Firma ağırlıklı olarak yurtiçi yurtdışı karayolu, demir, deniz, intermodel, komple ve parsiyel taşımacılık alanlarında müşterilerine lojistik hizmeti vermektedir.