Yükleniyor...

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Zamanında... Güvenli... Sorunsuz...

MRŞ LOJİSTİK müşterilerine karayolu taşımacılığında yurt içi ve yurt dışı komple ve parsiyel olarak hizmet vermektedir.Ayrıca gerektiğinde karayolu + denizyolu (RO-RO) + karayolu hizmeti de verilmektedir.Firma olarak şehir ayrımı yapmadan TÜRKİYE GENELİNDEN batıda Avrupa doğuda Türki Cumhuriyetleri'ne yapılan taşımalar ile müşterilerimizin tek firma çözümü ile operasyonel maliyetlerini düşürmekteyiz.Geniş bir coğrafyada çalışmak firmamızın sürekli esnek ve müşteri odaklı kalmamızı sağlamaktadır.

MRŞ LOJİSTİK OLARAK UKRAYNA VE BELARUS HATTIMIZ AÇILMIŞTIR. BU ÜLKELERDE DE SİZLERE HİZMET VERMEYE ÖZE GÖSTERMEKTEYİZ.

MRŞ LOJİSTİK olarak uluslararası yük-eşya taşımalarınızda; yüklerinizin, eşyalarınızın, gönderilen her türlü yük'ün büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşımasına özen gösteriyoruz. Uzun yıllardan bu yana bu mesleğin içinde olmakla birlikte uluslararası eşya, yük taşımalarımızda göstermiş olduğumuz özen ve içten samimiyet, işimize verdiğimiz önemin bir göstergesidir.

Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen MRŞ LOJİSTİK uzman kadrosu, araç filosu, yüksek teknolojisi, doğaya ve ekolojik dengeye özen gösteren filosuyla, sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Filomuzdaki araçlarının tümü hassas yükleri taşımaya elverişlidir ve en yeni teknolojiyle donatılmıştır.