Yükleniyor...

LOJİSTİK DEPOLAMA

Katmadeğerli akılcı hizmetler...

Antrepo

Antrepolarımızda transit, ihracat ve aktarma hizmetleri, tecrübeli personelimiz ve teknolojik olarak üstün çok sayıdaki ekipman kapasitemiz ile son derece hızlı ve kaliteli olarak sunulmaktadır. Antrepo rejimi kanunu çerçevesinde müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre değişebilen, ürüne ve firmaya özel hizmet üretebilme esnekliğimiz bulunmaktadır.

Depolama

Firmamız, müşterilerinin tedarik zinciri boyunca toplam operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedeflemektedir.Lojistik merkezlerimizde veya müşterilerimizin kendi depolarında tek müşterili veya paylaşımlı depolama organizasyonu, ihracat yükleme platformu, çapraz yükleme platformu, dağıtım merkezi gibi çeşitli depolama hizmetleri üretilmektedir.

Katma Değerli Hizmetler

Mrş Lojistik; geleneksel yöntemler ile sunulan uluslar arası taşımacılık ve lojistik hizmetlerinin bir adım önüne geçmiştir. Müşterilerinin kendi sektörlerinde rekabet avantajı yaratabilmelerini sağlamak üzere, onlara tüm tedarik zinciri süreçleri boyunca katma değer yaratmayı, bu sürecin her noktasında daha etkin ve daha verimli olmalarını sağlamayı prensip haline getirmiştir. Kalite kontrol, barkodlama, etiketleme, ürün birleştirme, yeniden paketleme, elleçleme, paketleme, ambalajlama ve benzeri gibi gereken tüm katma değer hizmetleri müşteri taleplerine uygun bir şekilde oluşturulabilmektedir.